Bir Fizy biter bir Fizy başlar

Yazar: enes koc Kategori: Arzıweb

Bildiğiniz gibi Webrazzi 2010′da da birden çok kategoride aday olan Fizy‘ye erişim 17 Aralık 2010 tarihinde mahkeme kararıyla engellenmişti.Ayrıca kapalı olduğu günlerde Mashable Awards‘ta En İyi Müzik Keşfetme Servisi kategorisinde finale kalan Fizy‘nin yapılan ödül töreninde birinciliği kazandığı açıklandı. Fizy ekibinin Müyap’ın aldırdığı engelleme kararıyla zor günler geçirirken böyle önemli bir ödülü kazanmaları çok anlamlı oldu.
Nihayet Turkcell ile olan anlaşması resmi olarak doğrulandı.Turkcell Fizy’nin %70′ini Alıyor. Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Ciliv, son olarak Fizy’nin Turkcell ortaklığı ile hayata geçmesi için anlaşmanın ilgili kurumlarca onaylanmasının beklendiğini aktardı.Ne zman tekrar yayında olacağını bilmiyorum ama bu süre içinde sizlere Fizy alternatifi siteler tavsiye etmek isterim.Belkide Fizy’ye bile ihtiyaç duymayacaksınız.

http://www.volmis.com/
http://listen.zeynos.com/
http://rubixa.getabra.in
http://videonmusic.com/ (Martta açılacağı için sitede şuan geri sayım sayacı bulunuyor.)

Yorum (comment) (0)

2011 Etohum Girişimcilik Zirvesi

Yazar: enes koc Kategori: Genel

29 Ocak günü girişimcilerle yatırımcıları buluşturan ,girişimcilere yol gösteren ve bunu katılım komisyonları olmaksızın gerçekleştiren bir oluşuma tanıklık ettim. Gün boyu çeşitli aktivite ve konuşmacılarla girişimciliğinde bir kariyer seçeneği olduğu, “herkes düşünür biri yapar” lafının geçerliliği bir salon dolusu girişim meraklılarına en iyi şekilde sunuldu.Bu yılki zirvede en etkilendiğim konuşma Simit Sarayı’nın kurucusu Haluk Okutur’un keyifli konuşmasını sizlerle paylaşmak istedim.

Yorum (comment) (0)